Erişim Seçenekleri

pT-Manager, size iki farklı Gelişim Paketi seçeneği ile birlikte ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz artırılmış erişim özelliği sunar. Gelişim paketi seçenekleri ve artırılmış erişim paketi ile ilgili bilgileri dilerseniz bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.


Ücretsiz Gelişim Paketleri

pT-Manager' da ücretsiz olarak erişim sağlayabileceğiniz gelişim paketleri bulunur. Ücretsiz  gelişim paketleri, tıpkı ücretli gelişim paketleri gibi, gelişim görevleri, gelişim adımları ve çalışma kağıtlarından oluşur. Bu pakette değerlendirme görüşmeleri yer almaz. 

Ücretsiz gelişim paketlerine, belirlenen süre içinde erişim sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz artırılmış erişim paketi ile gelişim paketine bir yıl süre ile ulaşma hakkı elde edebilir; başarı sertifikası alabilir; değerlendirme görüşmeleri, ek görevler ve çalışma kağıtlarına ulaşabilirsiniz.


Ücretli Gelişim Paketleri

Ücretli Gelişim Paketleri, gelişim görevleri, gelişim adımları ve çalışma kağıtları gibi beceri kazanmak istediğiniz konu üzerinde çalışmanıza imkan sağlayacak araçlar içerir. 

Ücretli gelişim paketlerinde en az 20 dakika, en fazla 40 dakika süreli değerlendirme görüşmelerine katılabilirsiniz. Değerlendirme görüşmeleri, görev adımlarınızı uzmanlarla birlikte online görüşmelerle değerlendirebileceğiniz gelişim adımlarıdır.

Ücretli gelişim paketlerine, belirlenen süre içinde erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz artırılmış erişim paketi ile gelişim paketine bir yıl süre ile ulaşma hakkı elde edebilirsiniz. Gelişim Paketini, dijital bir başarı sertifikası elde edersiniz. Tamamladığınız her bir gelişim paketi  için T-coin kazanırsınız. T-coinlerinizi yeni gelişim görevleri ya da kurslara katılmak için kullanabilirsiniz.


Artırılmış Erişim Paketi

Kayıt olduğunuz ücretli ve ücretsiz bir gelişim paketini artırılmış erişim paketine yükselttiğinizde, o gelişim paketine, bir yıl süresince ulaşma hakkına sahip olursunuz. Böylece kendi öğrenme esnekliğinizde çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz. Gelişim paketini dilerseniz tekrar ederek, hatırlatma ve pekiştirmeler sağlayabilirsiniz. Bir yıllık erişim süresi, satın aldığınız tarihte başlar.

Ücretsiz paketlerde varsa değerlendirme görüşmelerine erişim sağlayabilirsiniz. Gelişim paketini tamamladığınızda, dijital bir başarı sertifikası elde edersiniz. 

Tamamladığınız gelişim paketleri için T-coin kazanırsınız. T-coinlerinizi yeni gelişim görevleri ya da kurslara katılmak için kullanabilirsiniz. 


Sınırsız Erişim Paketi

T-Manager erişiminizi sınırsız erişim paketine yükselttiğinizde, pT-Manager' da yer alan tüm gelişim paketlerine ve T-Manager Academy' de yer alan tüm kurslara, bir yıl süresince sınırsız bireysel kullanımla ulaşma hakkına sahip olursunuz. Böylece kendi öğrenme çeşitliliğinizde ve esnekliğinizde çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz. Gelişim paketini dilerseniz tekrar ederek, hatırlatma ve pekiştirmeler sağlayabilirsiniz. Sınırsız erişim süresi, satın aldığınız anda başlar.

Varsa değerlendirme görüşmelerine erişim sağlayabilirsiniz. Kursları ve Gelişim paketini tamamladığınızda, dijital bir başarı sertifikası elde edersiniz. 

Tamamladığınız gelişim paketleri ve kurslar için T-coin kazanırsınız. T-coinlerinizi yeni gelişim görevleri ya da kurslara katılmak için kullanabilirsiniz.