Değerli Kullanıcılarımız,
T-Manager Yetenek Geliştirme Modelinin bir parçası olan T-Manager.net’te sizlere en iyi hizmeti sunmayı arzu ediyoruz. T-Manager’ da geçirdiğiniz her saniyeniniz bizim için çok önemli. Bizimle olduğunuz süreyi faydalı ve bir o kadar da keyifli geçirmenizi çok önemsiyoruz.
T-Manager.net üzerinden sağladığınız hizmetlerin tamamının bu bakış açısı ile sunulduğunu bildirerek, herhangi bir sebeple aldığınız hizmeti iade etme hakkınızı aşağıdaki koşullar ile koruyoruz.

Üyelik Hizmetleri
Üyelik için ödemiş olduğunuz ücretleri maalesef hiçbir koşul altında iade edemiyoruz. Sisteme kayıt olacak ödeme yapmanız halinde, ödemenin iade edilemeyeceğini peşinen kabul etmiş olursunuz.

Canlı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Satın almış olduğunuz canlı eğitim ve danışmanlık hizmetini, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullarda iade edebiliyoruz.
Eğitim ve danışmanlık hizmetini, hiç katılım sağlamadan iade etmek istemeniz halinde söz konusu eğitim ve danışmanlık için ödemiş olduğunuz ücretin %10 unu sistem kullanım ücreti olarak hesaplayarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutar iade ediyoruz.
Canlı eğitim ve danışmanlık hizmetinin %50 den azına katılım sağladıktan sonra, herhangi bir sebeple iade etmek istemeniz halinde, söz konusu eğitim ve danışmanlık için ödemiş olduğunuz ücretin %30 unu sistem kullanım ücreti olarak hesaplayarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutarı iade ediyoruz.
Canlı eğitim ve danışmanlık hizmetinin %50 sinden fazlasına katılım sağlamanız halinde maalesef herhangi bir ücret iadesi yapamıyoruz.

• Web sitesi üzerinde yapılan tüm işlemleri kayıtları alınmaktadır. İade esasları bu kayıtlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Asenkron Eğitim Ücretleri
Satın almış olduğunuz asenkron ders (video,sunum,doküman) hizmetini, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebiliyoruz.
Asenkron dersleri, hiç kullanmadan ücret iadesi talep etmeniz halinde, hizmet ücretinin %20 si sistem kullanım ücreti olarak hesaplayarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutarı iade ediyoruz.
İçeriği görüntülediğinizde, maalesef iade gerçekleştiremiyoruz.
• Web sitesi üzerinde yapılan tüm işlemleri kayıtları alınmaktadır. İade esasları bu kayıtlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.